Spawacz MIG/ MAG - Naczepy Ciężarowe * 14.50 € brutto/ h + nadgodziny

Stawka

14.50
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Hapert , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent naczep ciężarowych z okolic Eindhoven, Bladel, poszukuje doświadczonych spawaczy - metoda MIG/ MAG

Osoby na tych stanowiskach będą odpowiedzialne za spawanie metodą MIG/ MAG elementów oraz części do naczep/ przyczep ciężarowych (osi w nadkolach, podwozia różnego typu), zgodnie z rysunkiem technicznym, kontrolę jakości spoin i wykończenie, konserwację i dbałość o narzędzia pracy.

Praca na 1 zmianę.

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:

  • Masz doświadczenie jako spawacz
  • Mile widziana znajomość j. angielskiego oraz prawo jazdy
  • Mile widziane aktualne certyfikaty

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane co miesiąc: 14.50 € brutto/ h + nadgodziny + możliwość zaliczki
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych, koszt 104.75 € tygodniowo)
  • Ubezpieczenie zdrowotne (33.51 € tygodniowo)
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    ***** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) *****