Spawacz MIG/ MAG + monter (półfabrykaty) * 17.5 € brutto/ h (550 € NETTO/ tydzień)

Stawka

550.00
(NETTO )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Kampen , Meppel , Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Nasz klient, producent półfabrykatów i profili metalowych z okolic Zwolle, Kampen, Meppel, Ommen, Apeldoorn, poszukuje certyfikowanych spawaczy/ monterów.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za spawanie i montaż metodą MIG/ MAG półfabrykatów i profili metalowych. Praca na podstawie rysunku technicznego.
Do Twoich zadań należeć będzie:
• kontrola jakości spoin i wykończenie
• konserwacja i dbałość o narzędzia pracy
• stosowanie się do przepisów BHP

Wymagania

Prześlij nam swoje aktualne CV w j. ANGIELSKIM, jeśli:
  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu komunikatywnym (B1)
  • Posiadasz prawo jazdy i jesteś czynnym kierowcą
  • Masz doświadczenie w spawaniu (MIG/ MAG) i montażu produktów
  • Posiadasz aktualny certyfikat spawalniczy i potrafisz czytać rysunek techniczny

Upewnij się, że podałeś nam aktualny numer telefonu, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować!
Zadzwonimy do Ciebie w ciągu 1-3 dni roboczych.

Przypominamy:
Na wyjazd przygotuj pościel (lub śpiwór/ koc/ poduszkę), drobne przybory kuchenne oraz buty ochronne

Nasza oferta

Naszym kandydatom zapewniamy:

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym: 17.50 € brutto/ h (550 € netto/ tydzień)
  • Umowa na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie (w pokojach 2-osobowych lub za dopłatą 20 €/ tydzień 1-osobowych) i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy samochodem służbowym lub rowerem
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii spod adresu zamieszkania
    **** (transport od drzwi do drzwi + 10% zniżki na przejazd do Holandii) ****