Spawacz Mig-mag, monter Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

Stawka

18.00 - 22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Lokalizacja

Berlin , Niemcy

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • przygotowanie elementów do spawania
  • spawanie metodą mig-mag dużych  konstrukcji stalowych
  • kontrola jakości wykonanych spawów
  • praca zgodnie z przydzielonym harmonogramem pracy w systemie zmianowym
  • praca na samodzielnym stanowisku, na hali

Wymagania

 Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • min. 1-2 lata doświadczenia spawaniu metodą Mig/Mag
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność samodzielnej pracy w oparciu o plany/rysunki techniczne
  • prawo jazdy, mile widziany własny samochód

Nasza oferta

Oferujemy:

  • zatrudnienie długoterminowe na niemieckich warunkach
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia od 18-22€/h +dieta od 10€ do 40€ za każdy przepracowany dzień
  • dodatki za pracę w systemie  zmianowym +premie świąteczne i bożonarodzeniowe
  • zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w pobliżu miejsca pracy
  • ubrania robocze
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".
Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę