Spawacz MIG/MAG lub elektroda 550€ -650 netto/tydzień, Medemblik, Holandia

Stawka

550.00

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Medemblik , Holandia

Opis stanowiska

  • montaż i spawanie konstrukcji blaszanych, skrzynkowych i rurowych na podstawie próbek lub rysunków
  • gięcie, wiercenie, gwintowanie, prasowanie i prostowanie
  • naprawianie złożonych uszkodzeń

Wymagania

  • wykształcenie techniczne w zakresie obróbki metali
  • certyfikaty spawalnicze MIG/MAG i/lub elektrodowe na poziomie II
  • doświadczenie jako spawacz w spawaniu metodą MIG/MAG i elektrodą otuloną
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach i kursach dodatkowych
  • prawo jazdy kat. B
  • elastyczność, dokładność

Nasza oferta

  • umowę na holenderskich warunkach
  • zatrudnienie długoterminowe
  • wynagrodzenie 550€ - 650 €/tydzień netto (kwota podana po potrąceniu stawek na ubezpieczenie i mieszkanie)
  • zorganizowane zakwaterowanie
  • możliwość skorzystania z transportu firmowego (płatne 5€/ dzień)
  • 25 dni płatnego urlopu
  • 8,74% dodatku urlopowego
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycie ciekawego doświadczania w firmie z dużymi tradycjami

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.