Spawacz MIG/MAG (konstrukcja maszyn)

Stawka

16.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Emmeloord , Holandia

Opis stanowiska

Poszukujemy spawacza MIG-MAG/TIG dla jednego z naszych klientów.

Miejsce pracy: Holandia, Emmeloord

Planowany termin rozpoczęcia pracy to 21.06.2024r.

Zakres pełnionych obowiązków :
Spawanie części maszyn (praca polega na spawaniu różnych dużych elementów).

Praca odbywa się w systemie jednozmianowym : 08:00-17:00.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w spawaniu metodą MIG MAG/TIG,
- umiejętności czytania rysunków technicznych,
- dobrej znajomości języka angielskiego,
- czynnego prawa jazdy kat. B,
- dokładności.
Certyfikat spawania metodą MIG MAG/TIG będzie dodatkowym atutem.

Nasza oferta

Naszym pracownikom oferujemy:
- możliwość kursów,
- długoterminowa praca w Holandii – po roku możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony,
- dobre warunki pracy,
- 5-6 dni roboczych w tygodniu,
- 40-45 godzin tygodniowo,
- samochód służbowy (możliwość wykorzystania go do celów prywatnych),
- w razie potrzeby zapewnione zakwaterowanie (możliwość zamieszkania samodzielnie za dodatkową opłatą),
- kontrakt holenderski,
- holenderskie ubezpieczenie zdrowotne 35.49 EUR/tydzień.

Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi : 16.00 EUR

Nadgodziny są płatne w następujący sposób:
Pierwsze 2 godziny : 28.5%
Powyżej 40 godzin w tygodniu – 46.63%
Godziny sobotnie 46.63%.