Spawacz MIG MAG

Stawka

25.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Belgia

Wymagania

Podejmiemy współpracę ze Spawaczami MIG MAG w okolicach Erpe-Mere w Belgii.
Obowiązki:

  • spawanie różnych elementów - schody, balustrady ,tarasy, poręcze,
  • czytanie rysunku technicznego i łączenie elementów wg rysunku,
  • spawanie wstępne,
  • przygotowanie powierzchni, części oraz poszczególnych elementów do spawania,
  • wybór i określenie odpowiedniej metody spawalniczej.

Wymagania:

  • konieczne doświadczenie zawodowe,
  • własna działalność gospodarcza i dokument A1,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego,
  • własny samochód.

Oferujemy:

  • atrakcyjna stawka godzinowa od 25 EUR netto,
  • zakwaterowanie w pobliżu projektu,
stała opieka  koordynatora w Belgii.

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.