Spawacz MAG

Stawka

18.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz MAG , Spawacz

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Alpha Bavaria Personalkonzepte - Już od ponad 26 lat specjalizujemy się w zakresie usług personalnych. Dzięki nam tysiące pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Bawarii.

Spawacz MAG

Miejsce pracy: Augsburg (Deutschland)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Spawanie elementów maszyn w metodzie MAG

  • Spawanie serii, głównie cienka blacha

  • Mile widziana umiejętność spawania w metodzie WIG

  • Praca na jedną, poranną zmianę

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,

  • Doświadczenie w zawodzie spawacza MAG, minimum 2 lata

  • Certyfikat spawalniczy

  • Własne auto

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawkę 18€/h

  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny

  • Urlop wypoczynkowy 24-30 dni

  • Możliwość otrzymania zaliczki

  • Niemieckie ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne

Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 pod numerem +49 1573 755 6228