Elektryk budowlany BEZPŁATNE ZAKWATEROWANIE

Lokalizacja

Augsburg , Niemcy

Alpha Bavaria Personalkonzepte - Już od ponad 26 lat specjalizujemy się w zakresie usług personalnych. Dzięki nam tysiące pracowników podjęło zatrudnienie w najlepszych firmach na terenie Bawarii.

Miejsce pracy: Augsburg (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • Praca przy instalacjach elektrycznych w nowo budowanych i istniejących budynkach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako elektryk budowlany

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Własne auto

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawkę 18€/h

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny

  • Urlop wypoczynkowy 24-30 dni

  • Możliwość otrzymania zaliczki

  • Niemieckie ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne

Jeśli mają Państwo pytania, jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 pod numerem telefonu 004915737556228