Spawacz każdego typu, niemiecki Pracodawca

Kategoria

Spawacz

Opis stanowiska

  • Głównym zadaniem sa prace spawalnicze i śllusarskie
  • NP: produkcja i montaż konstrukcji metalowych - balustrady, bramy, okna, ogrodzenia itp...
lub:
  • Do wyboru: spawanie blach, rur, różnymi metodami

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe na w/w stanowisku lub udokumentowane doswiadczenie w tym zawodzie
  • Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane
  • Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej
  • Motywacja i chęc do pracy

Nasza oferta

  • Stała niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony ! tlumaczona na jezyk Polski
  • Możliwość stalej pracy, wysokie zarobki
  • Możliwość rozwoju zawodowego, długoterminowe zlecenie
  • Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.
  • Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.
  • Długoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.
  • Zorganizowane zakwaterowanie płatne w pobliżu miejsca pracy przez pracodawcę z możliwościa dostepu do kuchni i internetu
  • Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)
  • Dodatki za nadgodziny, prace nocna i dni swiateczne
  •  Liczba godzin zagwarantowana w umowie
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • Dobre warunki pracy, miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do każdego kandydata
  • Indywidualnie ustalany termin wyjazdu
  • Opieka polskiego koordynatora na czas zatrudnienia

  • Zarobki: 2500 -3000€
  • STAWKA: od 15,00€/h brutto +60€ diety dziennej netto.