Spawacz bez wymogu jezyka,2200€netto, start od zaraz ; Monachium

Stawka

22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Spawanie zespołów wykonanych z niestopowej stali konstrukcyjnej stal konstrukcyjna przy użyciu MAG
Spawanie z próbkami roboczymi spoin pachwinowych i szwów Y (grubość blachy 2-3 mm i 12 mm)
Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

Doświadczenie w spawaniu MAG minimum 3 lata
Umiejetnosc czytania rysunku technicznego
Gotowość do wyjazdu od zaraz
Oplacony udzial w spawaniu probnym  z próbkami roboczymi spoin pachwinowych i szwów Y (grubość blachy 2-3 mm i 12 mm)
Auto mile widziane

Nasza oferta

Niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie: 22€brutt / h
Zarobki miesieczne na start od 2200€ netto przy 1 klasie podatkowej
Opiekę koordynatora polskojęzycznego
Możliwość przejęcia przez klienta
Darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy (max. 15 kilometrów od miejsca pracy)
Pomoc w organizacji formalnosci zwiazanych z zatrudnieniem w Niemczech