Sortowanie Magazynier Kurier bike Niemcy Dresden kolo granicy (na dojazdy. praca za granicą dla par i pań, kobiet)

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Dresden , Niemcy

Opis stanowiska

  • Kurier e-bike, Zusteller lub sortowanie
  • wdrazanie i szkolenie rowniez po polsku
  • rozwozenie listow i pakietow na rowerze elektrycznym lub sortowanie lub mix: rower i sortowanie

Wymagania

podstawy angielskiego albo niemieckiego mile widziane. auto na dojazdy do pracy!

Nasza oferta

  • brutto ok 2400-2500€ brutto na start, w zaleznosci od klasy podatkowej + soboty extra platne.
  • po okresie probnym sa mozliwe podwyzki
  • stawka 14,34€ na godzine brutto (jesli Mix: sortowanie + rozwozenie na e-bike
  • stawka 13,60€ /godz jesli tylko sortowanie
  • min. 38,5 godzin tygodniowo PLUS nadgodziny
  • Plus nadgodziny 25% extra platne
  • Dni swiateczne w pracy 110% extra platne,
  • NADGODZINY EXTRA WIECEJ PLATNE: 25%
  • szkolenie i wdrozenie 2-3 tygodnie. DODATKOWA EMERYTURA FIRMOWA (oprocz panstwowej od DHL)
  • niemiecka umowa o prace z Deutsche Post Brief bezposrednio ze wszystkimi skladkami
  • Weekendy i święta moga byc pracujące.
  • Weihnachtsgeld czyli trzynasta wyplata w listopadzie 2023, Urlaubsgeld czyli tzw. "wczasy pod grusza" 360€ w lipcu.