SoFine: pracownik produkcji w branży spożywczej

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Lokalizacja: Landgraaf (Holandia), Niderlandy Numer referencyjny: SoFine: praca na produkcji w branży spożywczej (Holandia)/praca-za-granica.net Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Przyczyniasz się do przygotowania produktów
  • Sortujesz gotowe posiłki
  • Wspierasz cały proces produkcji
  • Przeprowadzasz kontrole jakości produktów
  • Pakujesz gotowe zamówienia i produkty
  • Przepakowujesz i układasz zamówienia ze skrzyń do stojaków
  • W zależności od działu praca odbywa się w chłodnych lub gorących warunkach
  • Praca na trzy zmiany:
    06.00 - 14.30
    14.00 - 22.30
    22.00 - 06.30

Wymagania:

  • Komunikatywna zanjomość języka angielskiego
  • Wytrwałość i determinacja
  • Chęć do pracy w niskich oraz wysokich temperaturach
  • Prawo jazdy kategorii B lub chęć dojeżdżania do pracy rowerem

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 11.00 EUR/brutto/godzina, po dwóch tygodniach 11,50 EUR/brutto/godz., po trzech miesiącach 12 EUR/brutto/godz., po pół roku 12,50 EUR/brutto/godz.
    Dodatki zmianowe
    18:00-22:00 + 25%
    22:00-6:00 +35%
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
www.wiertzrekrutacja.pl