JUMBO: pracownik magazynu (Holandia)

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Lokalizacja: S-hertogenbosch (Holandia) Numer referencyjny: praca-za-granica.net Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • jako członek zespołu Jumbo będziesz odpowiedzialny za realizację zamówień składanych przez klientów z całej Holandii
  • do Twoich głównych zadań należeć będzie kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego i wózka elektrycznego
  • uzupełnianie produktów na półkach oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • praca w systemie 3 zmianowym

Wymagania:

  • szukamy osób zmotywowanych i pozytywnie nastawionych do pracy
  • ze znajomością języka angielskiego na poziomie min.B1
  • praca wymaga wielogodzinnego chodzenia, także ważna jest dobra kondycja
  • mile widziane: prawo jazdy oraz własny środek transportu

Oferujemy:

  • stabilną, długoterminową pracę
  • stawkę:12,08 EUR brutto/godzina
  • znakomitą stołówkę oraz darmowy, ciepły posiłek na popołudniowej zmianie
  • zakwaterowanie, transport do pracy i ubezpieczenie zdrowotne
  • możliwość rozwoju w ramach firmy
  • przyjazne środowisko pracy
www.wiertzrekrutacja.pl