Ślusarz/Stolarz/Tapicer/Posadzkarz-'Złota rączka'

Stawka

15.00 - 17.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Tapicer , Praca fizyczna

Lokalizacja

Niemcy

Miejsce pracy: Okolice Bambergu (Niemcy)

Numer referencyjny: ASZ/praca-za-granica.net

Poszukujemy kandydatów gotowych do pracy od 01/2022

Miejsce pracy: okolice Bambergu

 Zakres obowiązków:

- praca przy kamperach

- wykonywanie czynności zgodnie ze swoim zawodem

Wymagania:

 - wykonywanie jednego z poniższych zawodów: ślusarz, stolarz, tapicer, posadzkarz

- kilkuletnie doświadczenie

- mile widziane doświadczenie w pracy przy kamperach

 komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)

- wymagane prawo jazdy i samochód

Oferujemy:

- w zależności od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji: 15,00 - 17,00 € brutto/godzina + 20 € diety na wyżywienie oraz 20 € diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień

  - Czas pracy: od poniedziałku do piątku, (praca może również wypaść w sobotę) Zmiana poranna: 06:00 - 15:30

Serdecznie zapraszam do kontaktu pod numer tel. 720 807 705 bądź do wysłania swojej aplikacji:)

Zadzwoń, napisz bądź wyślij swoją aplikację, a ja odpowiem na wszelkie wątpliwości:)

Nie pożałujesz swojej decyzji:)