Ślusarz Rurowy / Ślusarz Armatury

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Niemcy

QUIP AG - od ponad 20 lat otwieramy drzwi do realizacji osobistych celów zawodowych. W dziedzinie przemysłu, handlu i produkcji oferujemy specjalistom i specjalistkom przyszłościowe i interesujące oferty pracy z perspektywami. Poszukujemy i oferujemy wiedzę, rzetelność i uczciwą grę.

Dla renomowanego klienta na terenie Niemiec poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przeprowadzanie rewizji, przeglądy techniczne - głównie rurociągów
  • renowacja i konserwacja rurociągów, armatury regulacyjnej i zaworów
  • montaż rur i armatury
  • ogólne prace ślusarskie

WYMAGANIA:

  • wykształcenie kierunkowe w zawodzie ślusarz / mechanik
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • język niemiecki mile widziany, ale nie konieczny
  • aktualne badania G26.2 lub G26.3
  • motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności manualne

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie z dodatkami wg taryfy płac iGZ
  • stawkę godzinową
  • darmowe zakwaterowanie
  • możliwość rozwoju kariery zawodowej
  • wsparcie dysponentów i polskojęzycznego koordynatora
CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku 'Aplikuj teraz'.

Lub kontakt telefoniczny:

+49 (0) 1759652244