Slusarz bez wymogu jezyka,2200€netto, start od zaraz ; Monachium

Stawka

22.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Spawacz

Lokalizacja

Monachium , Niemcy

Opis stanowiska

Montaż zespołów stalowych zgodnie ze specyfikacjami i rysunkami;
Czytanie i rozumienie rysunków (liczby i symbole)
Zgrzewanie
Szlifowanie kątowe
Prostowanie płomieniowe

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na stanowisku slusarza
Umiejetnosc czytania rysunku technicznego ( liczby i symbole)
Umiejetnosc montażu  zespołów stalowych zgodnie ze specyfikacjami i rysunkami;
Potrzebne umiejetnosci i doswiadczenie w zgrzewaniumszlifowaniu katowym

Nasza oferta

Niemiecka umowa o pracę
Wynagrodzenie: 22€brutt / h
Zarobki miesieczne na start od 2200€ netto przy 1 klasie podatkowej
Opiekę koordynatora polskojęzycznego
Możliwość przejęcia przez klienta
Darmowe zakwaterowanie w pobliżu firmy (max. 15 kilometrów od miejsca pracy)
Pomoc w organizacji formalnosci zwiazanych z zatrudnieniem w Niemczech