Ślusarz bez języka - Niemcy, OD ZARAZ !!!!

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Hamburg , Abenberg , Bielefeld , Niemcy

Opis stanowiska

Witamy! Jesteśmy Service Technical, naszym priorytetem jest kompleksowe podejście z ukierunkowaniem na potrzeby każdego z naszych Klientów. Dlatego zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Ślusarz

Gdzie?

49716 Meppen (okolice granicy holenderskiej)

Wymagania:

  • Prawo jazdy i samochód
  • Zmysł techniczny
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi ślusarskich
  • Umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych

Mile widziane: znajomość języka niemieckiego, doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:
  • Obsługa prasy krawędziowej (pracodawca zapewnia przyuczenie)
  • Praca ślusarskie w oparciu o rysunek techniczny
  • Obsługa narzędzi i elektronarzędzi ślusarskich

Co oferujemy?
  • Pracę w systemie 2-zmianowym
  • Wynagrodzenie 17,5 euro/h brutto ~ 200h w miesiącu
  • Zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym (250euro/msc)
  • Wsparcie polskiego konsultanta w procesie rekrutacji i w trakcie zatrudnienia
  • Wyposażenie w niezbędną odzież roboczą
  • Wsparcie w procesie rekrutacji
  • Polską umowę o pracę

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.