Ślusarz

Kategoria

Ślusarz , Warsztat

Lokalizacja

Niemcy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją komponentów i systemów dla branży kolejowej w Niemczech w miejscowości Königsbrück niedaleko Drezna, szukamy kandydatów na stanowisko Ślusarz.

Ślusarz

Miejsce pracy: Königsbrück niedaleko Drezna (Niemcy)

Numer referencyjny: S/praca-za-granica.net

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa maszyn do obróbki metalu
  • precyzyjne szlifowanie oraz polerowanie form metalowych
  • obsługa tokarki, szlifierki i wiertarki pionowej
  • przestrzeganie zasad BHP

Wymagamy:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • gotowość  do pracy w systemie 3 zmianowym
  • język niemiecki mile widziany, ale nie konieczny
  • dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • długoterminowa umowa o prace na warunkach niemieckich (niemiecki podatek i ubezpieczenie)
  • wysokie wynagrodzenie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu
  • opiekę oraz wsparcie polskiego koordynatora
  • pomoc w załatwieniu wszelkich spraw urzędowych

Agnes Malinowska

EU Recruiting

QUIP AG

Thomas-Edison-Str. 5-7

D-52499 Baesweiler

Deutschland

Mobil: +49 (0) 175 96 522 44

www.quip.de