Serwisant / Technik maszyn produkcyjnych i przemysłowych

Lokalizacja

Belgia

Serwisant/mechanik maszyn produkcyjnych i przemysłowych(Belgia)

OPIS ORGANIZACJI:
serwis linii dla branż: medycznej, farmaceutycznej, automotive , spożywczej, petrochemicznej

Jako technik jesteś odpowiedzialny za regulacje maszyn i linii oraz  usuwanie usterek mechanicznych w maszynach i instalacjach firmy dzięki czemu maszyny będą nadal działać idealnie.
Miejsce pracy: cała Belgia ( informacja na temat dokładnej lokalizacji, podczas rozmowy rekrutacyjnej)

Możesz liczyć na wysoką stabilność pracy w przyjaznym środowisku, w którym pracownik i firma dostosowują się do siebie, co jest idealnym środowiskiem do rozpoczęcia nowego życia poza Polską .

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: zawodowe

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Jako technik masz następujące zadania:

• Jesteś odpowiedzialny za usuwanie usterek mechanicznych i hydraulicznych w maszynach i liniach firmy

• Jesteś odpowiedzialny za konserwację zapobiegawczą i naprawczą maszyn

• Ściśle współpracujesz z operatorami danych linii oraz Menedżerem Technicznym firmy

Wymagania:

• Mile widziane wykształcenie techniczne w zakresie mechaniki, inżynierii mechanicznej
• Masz doświadczenie w pracach mechanicznych, takich jak montaż i demontaż części min. łożysk, łańcuchów, przekładni, naprawy silników itd.

• Potrafisz pracować samodzielnie, a także czerpać wskazówki od zespołu

• Jesteś osobą praktyczną, elastyczną i nie masz mentalności "od dziewiątej do piątej".

• Dobrze władasz językiem angielskim
• Prawo jazdy kategorii B ( warunek konieczny)

Oferujemy:

• Trafisz do środowiska, w którym motywacja jest bardzo ceniona
• W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem
• Wynagrodzenie : od 16 -22 Euro brutto w zależności od doświadczenia + dodatki za pracę na konkretną zmianę+ ewentualne nadgodziny ( firma rozważy zarówno doświadczonych techników utrzymania, a także Młodszych Serwisantów, do których dopasują konkretne zlecenia)
• Samochód służbowy + karta paliwowa, także na użytek prywatny
• Możliwość przejścia na stały kontrakt
• W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, 90€ / tydzień
• Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
• Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów