Rzeźnik (wykrawanie szynki wieprzowej) - Szwecja

Stawka

200.00 SEK
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Wymiar pracy

Pełny etat

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Kalmar , Szwecja

Opis stanowiska

„Rzeźnik - (wykrawanie szynki wieprzowej) - Szwecja”
Ilość wakatów: 10
Miejsce pracy: Kalmar, Szwecja
Nr. ref.: WS/S/20

Obowiązki:
- wykrawanie szynki wieprzowej na stołach według zamówień klientów
- zachowanie czystości miejsca pracy i sprzętu wg standardów zdrowotnych i sanitarnych

Wymagania

- doświadczenie przy wykrawaniu szynki wieprzowej w dużym zakładzie produkcyjnym
- gotowość do wyjazdu: grudzień / styczeń 2020
- nie jest wymagana znajomość języka obcego
- nie jest wymagane wykształcenie kierunkowe

Pracodawca szwedzki oferuje

- atrakcyjne wynagrodzenie ok 200 SEK/h może być wyższe (praca na akord)
- umowę na  warunkach szwedzkich
- tygodniowy czas pracy 40 godzin, możliwość nadgodzin
- kontrakt krótkoterminowy, po okresie próbnym z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
- zakwaterowanie zapewnione przez szwedzkiego pracodawcę odpłatne ok 2300-3300 SEK/miesiąc
- pracę w stabilnej dużej firmie
- wyżywienie we własnym zakresie