Rzeźnik / Masarz - Austria

Stawka

2 600.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Rzeźnik , HoReCa

Lokalizacja

Linz , Amstetten , Amstetten , Austria

Opis stanowiska

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009 r. Oferujemy legalne oraz stabilne zatrudnienie w wielu krajach europejskich. Współpracujemy z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branż. W dziedzinie HR świadczymy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.
Numer certyfikatu 5950

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:  Rzeźnik / Masarz
Miejsce pracy: Austria

Wymagania

-samodzielnej realizacja powierzonych zadań,
-sumienności, rzetelności w pracy,
-komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, pozwalające swobodną komunikację w miejscu pracy.
-mile widziane prawo jazdy oraz samochód

Nasza oferta