Rozładunek/ załadunek kontenerów order picker | jedna zmiana | Pokój jednoosobowy | 14,31euro

Stawka

14.31
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Firma z Hasselt (koło Zwolle) poszukuje pracowników fizycznych do pracy przy załadunku i rozładunku kontenerów oraz do zbierania zamówień za pomocą skanera. Praca w miejscowości Hasselt, wstępnie do końca roku. Produkty to głównie rolki z materiałami izolacyjnymi, więc od kandydata wymagamy sprawności fizycznej. Paczki po max 35kg. Praca na jedną zmianę. Godziny pracy poniedziałek 6:00-15:00, wtorek-piątek 6:00-14:45. 39h w tygodniu. Jeśli są nadgodziny to pracuje się do 16:00 lub 17:00. Od kandydata wymagamy chęci i możliwości zostawania na nadgodzinach.
Kandydatury osób z referencjami będą rozpatrywane w pierwszej kolejności.

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego/holenderskiego w stopniu komunikatywnym
  • prawo jazdy B
  • doświadczenie w pracy jako order picker na skanerze
  • umiejętność pracy w grupie
  • siła fizyczna
  • zaświadczenie o niekaralności dużym atutem

Nasza oferta

  • umowa holenderska
  • praca na jedną zmianę
  • stawka 14,31e/h brutto
  • pokoje jednoosobowe zamykane na klucz
  • wsparcie polskich koordynatorów
  • auto na dojazd do pracy z lokacji agencyjnej (około 15km)