Roboty ziemne okolice Lipska/Gery, niemiecka umowa, od zaraz

Stawka

15.70
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Leipzig , Gera , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego kontrahenta poszukujemy pięciu pracowników/brygady do wykonywania robót ziemnych (Tiefbauer).

Start pracy: od 1 lipca
Miejsce pracy: Lipsk/Gera
Wynagrodzenie: ok. 2000 euro netto

Zatrudnimy: operator koparek, brukarzy, monter światłowodów i kanalizacji

Wymagania

  • doświadczenie na jednym z w/w stanowisk
  • znajomość języka niemieckiego u jednej osoby w brygadzie
  • prawo jazdy kat. B (dwie osoby w brygadzie minimum)

Nasza oferta

  • niemiecka umowa i ubezpieczenie
  • darmowe zakwaterowanie
  • samochód służbowy (wyjazd z woj. opolskiego)
  • darmowe paliwo na dojazdy do pracy na terenie Niemiec
  • wypłata na konto
  • możliwość pobierania zaliczek
  • profesjonalna obsługa przed wyjazdem i opieka polskiego koordynatora
  • możliwość zjazdów do Polski co 2 tygodnie