Roboty ziemne/Belgia/Leopoldsburg

Stawka

23.00
(NETTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

Roboty ziemne/praca na A1 w Belgii/od zaraz Leopoldsburg
Szczegóły ogłoszenia
Poszukujemy osób/ ekipe  do prostych prac ziemnych w Belgii (Leopoldsburg. Przygotowywanie gruntu pod kładzenie asfaltu, osadzanie studzienek i rury kanalizacyjne, przekopywanie,  i inne drobne prace.

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracach drogowych/ziemnych
- własnego samochodu na wyjazd,
- mile widziana własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie - 22-23  euro netto/god
- dwutygodniowy system rozliczeń.

Wyrażając zgodę na wzięcie udziału procesie rekrutacji, należy pamiętać o zamieszczeniu klauzuli zgody na przetwarzanie danych w swojej aplikacji. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziały w rekrutacji. Administrator danych jest Euworkpower Sp. z o.o. Agencja zatrudnienia Euworkpower o numerze ewidencyjnym 21957. Oferta pracy tymczasowej

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.