Recepcjonista/ka

Stawka

1 800.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

HoReCa

Lokalizacja

Montpellier , Francja

Opis stanowiska

Zakres pracy: rejestrowanie rezerwacji i prowadzenie administracji gości hotelowych, obsługa gości hotelowych oraz pomoc w innych obiektach hotelowych, prowadzenie harmonogramów dostępności pokoi, przygotowanie faktur dla klientów, współpraca z biurami turystycznymi.

Wymagania

  • Komunikatywnej znajomości języka francuskiego
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Zaangażowania, odpowiedzialności oraz dyspozycyjności na cały sezon
  • Miłej aparycji i wysokiej kultury osobistej

Nasza oferta

  • Stawkę podstawową 12 - 12,50 €/h + dodatkowo płatne nadgodziny (zgodnie z prawem francuskim)
  • Dietę 4,15 €/dzień
  • Pracę w wymiarze ok. 40h/tygodniowo
  • Wypłacany ekwiwalent za urlop wypoczynkowy w wysokości 10%
  • Polską umowę o pracę tymczasową i darmowe zakwaterowanie
  • Zwrot kosztów wyjazdu do Francji w wysokości 150 €!
  • PAKIET BONUSÓW: premia za polecenie, bonus lojalnościowy, zwrot kosztów za badania i odzież
  • Pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności i kwestii transportu oraz opiekę polskiego koordynatora