Przyjemna praca na magazynie PRZY ZBIERANIU - do €450/tydzień na rękę

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Opis stanowiska

Opis stanowiska: Będziesz pracować na w pełni zautomatyzowanym magazynie warzyw i owoców, to lekka i przyjemna praca. Na Twoje stanowisko pracy trafiają artykuły dostarczane za pomocą robota, a Ty kompletujesz odpowiednią ilość produktów. Zaletą pracy w tej firmie jest także duża ilość godzin, ponieważ zatrudnia się tam nawet 100 pracowników.

Gdzie? W Holandii, w miejscowości Ridderkerk, niedaleko Rotterdamu.
Za ile? Twoja stawka podstawowa wyniesie €10,71/h brutto + dodatki

  • 00:00-6:00 - 140% tj. €14,99/h
  • 19-23 - 125% tj. €13,39/h
Niedziela:
  • 00:00-23:00 - 200% tj. €32,13/h
  • 23-24 140% tj. €13,39/h

Wymagania

  • język angielski
  • mile wdziane prawo jazdy kat. B (nie wymagane od wszystkich kandydatów)

Nasza oferta

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie