Projektant-Konstruktor-Technolog drewna - Norwegia - 250-350 nok za godzinę

Stawka

250.00

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Norwegia

Deko Invent As to firma produkująca wysokiej jakości meble, stolarkę budowlaną i specjalne wykończenia dla wymagających klientów.

Miejsce pracy: Okolice Oslo (Norwegia)

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Zakres obowiązków

  • projektowanie, rysowanie produktów-mebli, w programie - TopSolid´Wood  -
  • wynajdowanie niekonwencjonalnych rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych
  • omawianie projektu z klientem lub architektem
  • wizualizacje produktów
  • kontrola pomiarów u klienta
  • przygotowywanie konstrukcyjne projektów wykonawczych na produkcje.
  • przygotowanie listy i nadzór zamówień materiałów
  • przygotowanie plików CAD/CAM do maszyny CNC
  • nesting frezowanie na CNC
  • uczestniczenie i nadzorowanie w produkcji oraz montażu me

Wymagania

  • dobra znajomość systemów komputerowych.
  • bardzo dobra znajomość środowiska  TopSolid´Wood i mile widziana znajomość produktów Autodesk.
  • znajomość i umiejętność obsługi CNC.
  • dobra wyobraźnia przestrzenna
  • umiejętność konstruowania - planowania
  • łatwe przyswajanie wiedzy
  • komunikatywność i łatwe nawiązywanie kontaktów
  • punktualność, precyzyjność, dyskrecja
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • prawo jazdy kat B

Mile widziane:

  • znajomość i swobodna praca na Mac.
  • zainteresowania dekoracją i architektura.
  • umiejętność rysowania - szkicowania odręcznego
  • zainteresowanie nanotechnika, robotyka, automatyka.
  • zainteresowanie fotografia.
  • doświadczenie praktyczne.

Oferujemy:

  • atrakcyjna - zróżnicowana prace z unikalnymi projektami
  • możliwość rozwoju, min. wyjazdy na międzynarodowe targi, kursy i szkolenia.
  • stałą umowę o prace
  • wynagrodzenie. [250-350 nok godzina brutto.] + procent z zysku
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy za pomocą przycisku