Operator maszyn CNC Norwegia

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Norwegia

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Norwegii

Miejsce pracy: Norwegia

Numer referencyjny: Operator maszyn CNC Norwegia/praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn CNC
  • praca na frezarkach pięcioosiowych, trójosiowych i dwustronnych oraz na tokarkach
  • praca z litym drewnem -  branża meblarska

Wymagania:

  • doświadczenie
  • samodzielność w pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • mile widzaine umiejętności programowania maszyn

Oferujemy:

  • norweska umowa i pełne świadczenia socjalne
  • wynagrodzenie 230 - 240 NOK/godzinę Brutto
  • Pracodawca Zagraniczny zapewnia zakwaterowanie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku na adres mailowy