Programista Operator maszyn CNC Finlandia

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Finlandia

Opis stanowiska

Operator / Programista CNC - Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
Miejsca pracy - różne lokalizacje w Finlandii

poszukujemy operatorów, programistów oraz mechaników maszyn CNC do pracy w Finlandii

Obowiązki:

  • obsługa i programowanie maszyn CNC Frezarek i Tokarek: Heidenhain Siemens Mazatrol Fanuc
  • produkcja średniej wielkości elementów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność programowania maszyn CNC
  • znajomość rysunku urządzeń pomiarowych

Oferujemy:

  • fińska umowa o pracę
  •  wynagrodzenie 15,00 - 18,00 euro/godz. brutto + dodatki za pracę na zmianę wieczorną - 1,19 Euro i nocną - 2,19 Euro
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • Pracodawca pokrywa koszt dojazdu do Finlandii (do 100 euro)
  • składki oraz podatki odprowadzane w Finlandii przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji po angielsku  na adres mailowy:   [email protected]

w temacie prosimy wpisać "CNC Finlandia"