Programista CNC / Tokarz CNC / Operator CNC - Irlandia (od zaraz)

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Irlandia , Anglia

Agencja Rekrutacyjna Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych dla klientów z krajów Unii Europejskiej. Doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu nowych pracowników oraz pozytywne opinie, pozwoliły nam nawiązać długotrwałą współpracę zarówno z kandydatami jak i pracodawcami opartą na zaufaniu i uczciwości.

Numer referencyjny: LP/0716/JBS/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Irlandia

Opis stanowiska:

  • obsługa i ustawianie tokarek CNC (Tornos, Citizen, Nakamura, Miyano);
  • produkcja części dla przemysłu lotniczego, medycznego;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość programowania tokarek CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 40.000 - 50.000 EUR/rocznie
  • zapewnione zakwaterowania, opłacane przez pracownika;