Tokarz CNC / Operator CNC Ustawiacz CNC Irlandia

Stawka

35 000.00
(BRUTTO )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Irlandia , Anglia

Agencja Rekrutacyjna Brasco działa od 2005 r jako agencja pośrednictwa pracy w zakresie świadczenia usług rekrutacyjnych dla klientów z krajów Unii Europejskiej. Doświadczenie w rekrutacji i szkoleniu nowych pracowników oraz pozytywne opinie, pozwoliły nam nawiązać długotrwałą współpracę zarówno z kandydatami jak i pracodawcami opartą na zaufaniu i uczciwości.

Numer referencyjny: CNC-IR/0224/JBS/praca-za-granica.net
Miejsce pracy: Irlandia

Opis stanowiska:

  • obsługa i ustawianie tokarek CNC (Tornos, Citizen, Nakamura, Miyano);
  • produkcja części dla przemysłu lotniczego, medycznego;

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość obsługi i ustawiania tokarek CNC;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto: 32.500 - 38.500 EUR/rocznie;
  • zapewnione zakwaterowania, przez 2-3 tygodnie opłacane przez pracodawcę, potem przez kandydata;
  • przelot do Irlandii pokrywa pracodawca;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV poprzez przycisk APLIKUJ.

Brasco Sp. J.
ul. Zaparkowa 1
Tel: 32 6700280
www.brascorecruitment.pl
Nr certyfikatu: 6577