Produkcja w Muscle Meat | Amsterdam | 15 EUR/h brutto

Stawka

13.85 - 15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Hilversum , Holandia

Opis stanowiska

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za obsługę maszyn produkcyjnych oraz przygotowywanie, przetwarzanie i pakowanie produktów mięsnych. Do Twoich zadań należeć będzie również czyszczenie i dezynfekcja różnych przedmiotów, maszyn i podłóg zgodnie z protokołami oraz czyszczenie ręczne przy użyciu pianowych urządzeń czyszczących i dezynfekujących. Będziesz pracować w chłodniejszym środowisku.
Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na dwie zmiany: poranną od 08:00 do 17:00 i wieczorną od 16:30 do 23:30. Co trzy tygodnie będziesz pracować na nocnej zmianie jako sprzątacz przemysłowy od 23:00 do 05:30. Za wieczory i noce otrzymasz dodatki. Łącznie będziesz pracować około 40 godzin tygodniowo.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego!

Nasza oferta

Otrzymasz wprowadzenie i szkolenia, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Otrzymasz odzież roboczą od Muscle Meat. Na stołówce otrzymasz darmowe świeże owoce, kawę i herbatę. Będziesz miał możliwość skorzystania z pysznych benefitów: 20% zniżki na wszystkie produkty Muscle Meat.
Twoja praca oferuje:

  • Stabilny grafik
  • Rabaty na produkty firmy
  • Siłownia dostępna na firmie
  • Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka)

Co jeszcze możemy Ci zaoferować?
·       Ubezpieczenie za €35,58 tygodniowo (aby pomóc pracownikom w pokryciu kosztów rząd Holandii wypłaca specjalny dodatek - 123,00 € miesięcznie bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Pomożemy Ci go uzyskać!)
·       Zakwaterowanie płatne €126,56 tygodniowo* prawdopodobnie Hotel Amsterdam Riverside
·       Bezpłatny transport do pracy (OTTObusem, rowerem lub rowerem elektrycznym)
·       Dostęp do aplikacji myOTTO w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin i odpowiedzi na wszystkie inne pytania!
·       Pomagamy w zorganizowaniu przejazdu z Polski – jeśli potrzebujesz ;-)
*także w przypadku kosztów zakwaterowania Holenderski urząd skarbowy oferuje pracownikom tymczasowym wyrównianie. Głównym kryterium uczestnictwa w tzw. regulacjach ET jest posiadanie „podwójnych” kosztów zakwaterowania. Większość kandydatów może więc ubiegać się o te korzyści podatkowe i jeśli wymieni całe swoje zwroty lub przydziały otrzymywane w związku z kosztami eksterytorialnymi na wynagrodzenie brutto, koszt netto zakwaterowania wyniesie około 70-80 € tygodniowo (dokładna wysokość będzie zależała od Twojej stawki godzinowej i dodatków).
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.