Produkcja w Coster Benelux&Scandinavia | 16.48 EUR/h!

Stawka

10.00
(BRUTTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Zwolle , Holandia

Opis stanowiska

Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
Stawka godzinowa: 15.21 EUR +8.33% Dodatek wakacyjny = 16.48 EUR

Coster Benelux & Scandinavia B.V. z produkuje aerozole, spraye i produkty dozujące dla firm w krajach Beneluksu i Skandynawii. Firma znana jest z nowych pomysłów i wysokiej jakości produktów, które odpowiadają potrzebom klientów.
Miejsce pracy: Zwolle, Holandia

Jako pracownik produkcji będziesz odpowiedzialny za linię produkcyjną - do Twoich zadań należeć będzie:

  • obsługa maszyn,
  • montaż części,
  • kontrola produktów pod kątem jakości oraz zapewnienie sprawnego i wydajnego przebiegu procesu produkcyjnego,
  • utrzymanie porządku w miejscu pracy.
    Miejsce pracy jest dość hałaśliwe, więc firma zapewni ochronę słuchu.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku na zmiany poranne, popołudniowe i nocne. Zmiana poranna trwa od 07:00 do 15:00, popołudniowa od 15:00 do 23:00, a nocna od 23:00 do 07:00. Za pracę w godzinach nocnych i nadliczbowych otrzymasz dodatki.
Przez pierwsze trzy tygodnie będziesz uczestniczyć w szkoleniach, aby poznać firmę i czynności związane z pracą. Na stołówce otrzymasz darmowe świeże owoce, kawę, herbatę i zupę.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego (min. na poziomie B1)

Nasza oferta

  • Stabilny grafik
  • Możliwość otrzymania bezpośredniej umowy umowy
  • Bezpłatne posiłki na zmianie popołudniowej lub nocnej
  • Darmowy ser w czasie przerw
  • Stołówka oferująca darmowe owoce
  • Stołówka z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków (lodówka/ mikrofalówka)
  • Zapewniona odzież robocza

Co OTTO może Ci zaoferować jako agencja pracy?
·       Ubezpieczenie za €35,58 tygodniowo (aby pomóc pracownikom w pokryciu kosztów rząd Holandii wypłaca specjalny dodatek - 123,00 € miesięcznie bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Pomożemy Ci go uzyskać!)
·       Zakwaterowanie płatne €126,56 tygodniowo*
·       Bezpłatny transport do pracy (OTTObusem, rowerem lub rowerem elektrycznym)
·       Dostęp do aplikacji myOTTO w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin i odpowiedzi na wszystkie inne pytania!
·       Pomagamy w zorganizowaniu przejazdu z Polski – jeśli potrzebujesz ;-)
*także w przypadku kosztów zakwaterowania Holenderski urząd skarbowy oferuje pracownikom tymczasowym wyrównianie. Głównym kryterium uczestnictwa w tzw. regulacjach ET jest posiadanie „podwójnych” kosztów zakwaterowania. Większość kandydatów może więc ubiegać się o te korzyści podatkowe i jeśli wymieni całe swoje zwroty lub przydziały otrzymywane w związku z kosztami eksterytorialnymi na wynagrodzenie brutto, koszt netto zakwaterowania wyniesie około 70-80 € tygodniowo (dokładna wysokość będzie zależała od Twojej stawki godzinowej i dodatków).

Dołącz do zespołu jako pracownik produkcji!
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Recruitment sp. z o.o. z siedzibą: u. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 23365; kapitał zakładowy: 3 683 550,00 ZŁ (dalej zwany Administratorem) zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.