Produkcja spożywcza, bezpośrednia umowa z firmą, dla par

Stawka

15.00
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Bremen , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pary chętnej do pracy na stanowiskach: pracownik produkcji/pakowacz

Miejsce pracy: Stuhr, Niemcy
Przewidywany start: od zaraz
Umowa: bepośrednia z firmą, na niemieckich warunkach
Stawka: 15,00€ brutto, możliwe nadgodziny

Firma zajmuje się produkcja wyrobów mięsnych, głównie kiełbas. Praca całoroczna, produkcja i pakowanie nie odbywają się w warunkach chłodniczych.

Wymagania

  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • mile widziane podstawy niemieckiego u jednej z osób

Nasza oferta

  • umowa na niemieckich warunkach bezpośrednio z pracodawcą
  • płatny urlop
  • legalne i stabilne zatrudnienie
  • wypłata na konto raz w miesiącu
  • pomoc w organizacji przejazdu do Niemiec
  • pracodawca może zapewnić zakwaterowanie