Produkcja skór wołowych! bez doświadczenia

Lokalizacja

Holandia , Amsterdam , Niemcy

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w zakładzie pracy zajmującym się obróbką skór wołowych. Naturalny produkt zostaje poddany preparacji, zachowując przy tym wysoką jakość. Skóry zwierzęce trafiają na rózne działy produkcji zaleznie od ich właściwosci/koloru. Praca polega na soleniu, wykrawaniu i analizie krowiej skóry oraz kontroli jakości.
W kolejnym etapie produkt trafia na ekspedycje, gdzie zakresem obowiązków jest: pakowanie skór i układanie gotowych towarów na palety oraz ewentualne prace magazynowe.

Wymagania

-zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- mile widzane doswiadczenie w podobnym miejscu pracy,

-terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

-mile widziane prawo jazdy kat. B,

-dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Nasza oferta

- atrakcyjne wynagrodzenie dla osob z doswiadczeniem!

-pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,

-zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,

-dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),

-pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,

-wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),

-dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),

-umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.