Produkcja pakowanych dań azjatyckich

Stawka

14.79
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Oss , Holandia

Twój zakres obowiązków:

Jako pracownik produkcji będziesz przygotowywać wszystkie składniki do procesu gotowania. Wymieszasz produkty i zapakujesz je do pudełek. Wszystko odbywa się w dziale produkcji, gdzie jest ciepło i czysto. Ponadto będziesz sprawdzać i pakować produkty spożywcze, a także zadbasz o to, aby wszystkie paczki zostały skompletowane na czas. To z kolei odbywa się w dziale logistyki, gdzie jest niższa temperatura, około 4°C. Aby poznać proces pracy, zaczniesz od szkoleń wewnętrznych.

Wymagania

• Znajomość j. angielskiego (minimum B1)
• Doświadczenie w branży spożywczej będzie dużym atutem!
• Zdolność do pracy zarówno w ciepłym jak i zimnym środowisku

Oferujemy:

• Pracę od poniedziałku do piątku na zmiany poranne i popołudniowe - w razie potrzeby możesz wyrabiać nadgodziny i weekendy, dzięki czemu zarobisz dodatkową kasę!
• Wysoką stawkę godzinową: €14, 79 + dodatek wakacyjny 8, 33% = 16.02 EUR brutto oraz inne atrakcyjne dodatki płacowe np. +100% za pracę w niedziele!
• Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich
• Możliwość zakupu posiłków ze zniżką pracowniczą, po bardzo korzystnej cenie

LOGISTYKA
Dojazd z Polski do Holandii odbywa się we własnym zakresie (możemy pomóc Ci w rezerwacji i zakupie tańszych biletów 😉). Zakwaterowanie na miejscu oraz transport z/do miejsca pracy są zorganizowane – jeśli potrzebujesz!

Planowana lokalizacja zamieszkania to Velp-Grave, oddalone od zakładu o 16km (dojazd do pracy możliwy rowerem elektrycznym).

Zupełnie za darmo oferujemy dostęp do aplikacji myOTTO, Helpdesk 24/7 oraz program lojalnościowy i wiele innych ciekawych projektów, dla naszych pracownik

Interesujące? Zgłoś się już teraz!

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.