PRODUKCJA, PAKOWANIE SŁONYCH PRZEKĄSEK . PRAWKO NIEWYMAGANE. LELYSTAD!

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Lelystad , Dronten , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.

REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w LELYSTAD (8243) firmy produkującej słone przekąski poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik produkcji.

Czy chcesz poznać fabrykę czipsów i proces produkcji popularnych przekąsek? Mamy dla Ciebie ofertę pracy produkcyjnej na dziale pakowania czipsów. Jest to oferta bez stawki wiekowej oraz w systemie trzyzmianowym.

Zakres obowiązków:

-pakowanie gotowych produktów do kartonów,

-składanie kartonów do pakowania produktów,

-zbieranie gotowych kartonów i sortowanie,

-układanie kartonów z produktami na paletach,

-transport palet z produktami,

-utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.

Praca w miłym zespole, zakwaterowanie blisko miejsca pracy (dojazd rowerem), praca na dłuższy okres czasu!!

Nasze oczekiwania:

. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku / niewymagane

· Komunikatywna znajomość języka angielskiego B1

· Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € 13,27/h brutto/ 40h. tyg. + dodatek zmianowy 119.5% = 15,85€

- Praca w systemie 3 zmianowym: 06:00-14:00 /14:00 - 22:00/ 22:00-06:00

- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych

- Wypłaty tygodniowe

- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.

- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo

- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo

- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice

- Umowę w j.polskim

- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.