Produkcja okien i drzwi w Triptis z podstawami Niemieckiego i wyuczonym zawodem Technicznym od zaraz

Kategoria

Pakowacz , Magazyn

Lokalizacja

Triptis , Niemcy

Opis stanowiska

Dla naszego Sprawdzonego Klienta z którym pracujemy od lat w Triptis poszukujemy Pracowników na Produkcje Okien
Praca na różnych Stanowiskach pracy, bez Akordu, praca również dla magazynierów z uprawnieniami na wózki widłowe
Miła atmoswera, Darmowa woda dla Pracownika, Tania Kantyna, Parking w pobliżu miejsca Pracy
Tylko 6 Km do miejsca pracy z Mieszkania

Wymagania

Język Niemiecki dobre podstawy
Sprawność Fizyczna
Doświadczenie na produkcji mile widziane
Auto + FÜ
Świadectwo ukończenia Szkoly z zawodem

Nasza oferta

Płaca od 13,20 € Brutto  14,55€ po 4 tygodniach 1  wiecej w zaleznosci od pracy i wydajnosci
po 6 Tygodniach 14,20 €  dodatkowa premia do 1,00 Euro
z wyuczonym zawodem np.Stolarz od 14,55Brutto + Premia za wydajnosc 4 tygodniach
Mieszkanie 150€ na miesiąc odciągane z wypłaty pokoje dwuosobowe

Umowa Niemiecka ze wszystkim swiadczeniami
dodatki dla Kierowcy 7,00€ dziennie
Premie za polecenie ludzi do Pracy
zeitkonto 151/35