Produkcja kurczaków, dział wieszania - prawo jazdy i doświadczenie. HOLANDIA, Blokker

Stawka

16.77
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401.
REKRUTUJEMY DO PRACY W HOLANDII OD 2001 ROKU!

Dla naszego klienta w Blokker 1695, poszukujemy osób na stanowisko:

WIESZACZ KURCZAKÓW

Obowiązki:

Wieszanie kur na haki

Nasze oczekiwania:

· Prawo jazdy kat. B
. Znajomość angielskiego podstawowa
· doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy?

- Stawka podstawowa € € 16,77 brutto/h ( wliczony do stawki dodatek 0.84 i bonus 1.00 za godzinę
- Dodatek urlopowy 8,33% naliczany do godzin podstawowych
- Stabilna praca w systemie jednozmianowym
- Wypłaty tygodniowe
- Zakwaterowanie € 130,00 brutto tygodniowo/ pokój 2 os.
- Ubezpieczenie € 35,59 tygodniowo
- Bezpłatny dojazd do pracy autem służbowym
- Wynajem roweru służbowego € 8,75/ tygodniowo
- Pracodawca zapewnia buty robocze i rękawice
- Umowę w j.polskim
- Pracę w renomowanej, stabilnej firmie

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.