PRODUKCJA KIEŁBASEK REJON AMSTERDAM. WŁASNE MIESZKANIE + DOJAZD

Stawka

2 197.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator CNC , Operator

Lokalizacja

Amsterdam , Holandia

Nasza oferta

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401
ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401
Dla naszego klienta w ABCOUDE 1391 /REJON AMSTERDAM 1102 poszukujemy kandydatów na stanowisko:
pracownik produkcji
Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownikow w zakładzie produkcji miesa na terenie Holandii w okolicach Amsterdamu. Firma zajmuje się produkcją kiełbasek. Pracuje tam około 20 osób 8 narodowości. Praca jest na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 15:00. Zdarzają się również nadgodziny. Temperatura panujaca na zakladzie to od 7’C.

Obowiązki:
Praca przy produkcji kiełbasek
Obsługa maszyn produkcyjnych (do mielenia, wazenia, pakowania itp)
Kontrola jakosci produktow
Dbanie o czystość w miejscu pracy

Nasze oczekiwania:
Posiadasz własne zakwaterowanie w okolicach Amsterdamu
Posiadasz własny transport
Motywacja i tężyzna fizyczna
Gotowość do podjęcia pracy na stałe
Znajomość języka angielskiego bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
Co oferujemy?
Wynagrodzenie +/- €2197 netto miesięcznie
Wynagrodzenie +/- €507 netto tygodniowo
Wynagrodzenie za godzine €14/h brutto
Dodatek za prace w zimnie €10,80 netto tygodniowo
Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
25 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
Rekompensata kosztów dojazdu
Możliwość ubezpieczenia grupowego w Holland-Zorg, nie uwzględniona w wynagrodzeniu tygodniowym
Wypłata wynagrodzenia co tydzień
Możliwość stałego zatrudnienia
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

SPOSÓB APLIKOWANIA

Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania aplikacji przez poniższy formularz.