Produkcja deserów lodowych

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Hengelo , Holandia

Opis stanowiska

Szukasz pracy na produkcji i jesteś gotowy/gotowa do pracy na 2 zmiany? Zobacz naszą ofertę

Co robisz:
  • Pakowanie;
  • obsługa maszyn
  • Utrzymanie czystości w miejscu pracy;
  • Powiązane zadania produkcyjne i logistyczne.
  • Praca odbywa się w godzinach 06:00 - 15:00 oraz 15:00 - 22:00/24:00.

Wymagania

Jeśli:

  • Rozmawiasz w języku angielskim w stopmniu komunikatywnym
  • Posiadasz prawo jazdy
  • Nie masz nic przeciwko pracy w zimnym środowisku
  • Jesteś wytrwały i entuzjastyczne podejście do pracy
  • Nie masz problemów z pracą przy wysokim tempie
To szukamy właśnie Ciebie!

Nasza oferta

Oferujemy:

  • Tygodniowe wynagrodzenie
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość ubezpieczenie
  • Przy dobrym funkcjonowaniu praca na dłuższy okres czasu

                                                                                                     O kliencie
Nasz klient rozpoczął działalność w 1981 roku od sprzedaży produktów mlecznych z gospodarstwa i w ciągu 35 lat rozrósł się do firmy rodzinnej, gdzie z dumą każdego dnia pracuje się nad najlepszymi produktami mlecznymi. Oprócz tego produkowane są pyszne lody dla różnych supermarketów. Firma produkuje dla ponad 25 krajów w Europie

Czy jesteś zainteresowany? W takim razie z przyjemnością nawiążemy z Tobą kontakt! Aplikuj już dziś!