Pracownika działu mrożonek i spedycji. Darmowy lunch i zakwaterowanie. Auto służbowe/dojazd do pracy. Ubezpieczenie

Stawka

2 100.00
(NETTO ZA MIESIĄC )

Kategoria

Operator

Opis stanowiska

Pracownika działu mrożonek i spedycji. Dla naszego klienta w Holandii północnej poszukujemy pracownika działu mrożonek oraz pracownika do załadunku w dziale spedycji.

Opis:

  • praca przy mrożonkach polega na zbieraniu zamówień w zamrażarce o temperaturze -18 stopni,
  • natomiast praca przy załadunku polega na zbieraniu i kompletowaniu zamówień od klienta do kierowców w około 6 stopniach
  • praca jest w godzinach od 19 do 4, w trakcie odbywają się trzy 15-minutowe przerwy oraz jedna półgodzinna podczas której oferowany jest bezpłatny posiłek

Wymagania

  • język angielski komunikatywny podstawowy
  • prawo jazdy mile widziane
  • możliwość zatrudnienia na dłuższy okres czasu

Nasza oferta

  • Stawka godzinowa: 13.27 €/h
  • Praca w nocy 00:00-4:00 -120%
  • darmowy lancz
  • zakwaterowanie
  • auto służbowe/dojazd do pracy
  • ubezpieczenie
  • wynagrodzenie w systemie tygodniowym
  • holenderska umowa o pracę