Pracownik ziemny/brukarz

Kategoria

Brukarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia , Anglia

Dla naszego klienta, firmy budowlanej specjalizującej się w robotach infrastrukturalnych, drogowych, ziemnych i betonowych w celu dalszego powiększenia swojego zespołu poszukujemy pracownika do robót drogowych/brukarza.

Miejsce pracy: Belgia

Wykształcenie: średnie

Numer referencyjny: praca-za-granica.net

Opis stanowiska:

Głównie projekty przemysłowe, brak klientów prywatnych
Prace kanalizacyjne: prace ziemne, montaż rur i przyłaczy wody, budowa studni
Wykonywanie wszelkiego rodzaju robót drogowych
Układanie zbrojenia, szalunków, rozłączeń
Wykonanie fundamentów i krawężników

Wymagania:

3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
Duża motywacja i chęć uczenia się
Elastyczność, gotowość do pracy średnio 10 godzin dziennie - nadgodziny
Wymagane prawo jazdy kat. B

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
Wynagrodzenie od 17,51 € brutto/godz + nadgodziny (średnio praca po 10 godzin dziennie)
W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 90 € / tydzień
Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
Zasiłek rodzinny na każde dziecko
Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów