Pracownik ziemny ze znajomością elektryki

Stawka

16.98
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Pomoc w montażu i demontażu słupów oświetlenia ulicznego za pomocą łopaty
  • Ogólna konserwacja oświetlenia ulicznego, taka jak czyszczenie, wymiana żarówek, wymiana armatury
  • Praca na wysokościach
  • Odśnieżanie i zamiatanie
  • Pomoc przy załadunku/rozładunku materiałó

Wymagania

  • Doświadczenie jako pracownik robót ziemnych
  • Znajomość elektryki
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy
  • Chęć do podjęcia dłuższej współpracy

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 16,98-19,11€ brutto/h w zależności od doświadczenia
  • Zwrot początkowych kosztów przyjazdu do Belgii
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
  • Umowa o prace na warunkach belgijskich
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem.
  • Praca od zaraz