Pracownik wykończeniowy na produkcji pociągów w Belgii

Lokalizacja

Spa , Awans , Belgia

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • montaż części wyposażenia wagonów pociągowych na podstawie rysunku technicznego w zależności od stanowiska,
  • ustawianie i regulacja systemu drzwi w wagonach,
  • montaż siedzeń, stołów, toalet, paneli i sufitów, rur i złączek.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • umiejętności pracy z rysunkiem technicznym oraz posługiwania się elektronarzędziami,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • prawa jazdy i auta na wyjazd,
  • wykształcenia/ doświadczenia technicznego,
  • mile widziani elektrycy, monterzy, elektromechanicy, ślusarze.

Wybranym kandydatom oferujemy:

Zapewniamy:

  • start pracy od 1 października 2023
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stawkę godzinową 17,79EUR brutto,
  • zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach,
  • dodatki do wypłaty: kilometrowy, za amortyzację własnego auta, ekwiwalent żywieniowy, zmianowy (+14%),
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia ERGO Hestia,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i awansu na wyższe stanowiska,
  • opiekę koordynatora na miejscu.