Pracownik supermarketu online

Kategoria

Magazynier , Magazyn

Lokalizacja

Holandia

Lokalizacja: DenBosch (Holandia) Numer referencyjny: praca-za-granica.net Wymiar pracy: Pełny etat

Opis stanowiska:

  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera ręcznego i wózka elektrycznego
  • Uzupełnianie towaru na półkach
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:

  • Jesteś zmotywowany/a i pozytywnie nastawiony/a do pracy i ludzi
  • Chesz się rozwijać poprzez uczestnictwo w programach szkoleniowych
  • Jesteś elastyczny/a jeśli chodzi o godziny pracy i gotowy/a do pracy w weekendy
  • Porozumiewasz się w języku angielskiego na poziomie minimum B1
  • Jesteś sprawny/a fizycznie (praca wymaga dużo chodzenia)
  • Masz doświadczenie w pracy na magazynie
  • Ważne: Możemy skontaktować się tylko z osobami, które wyślą CV w języku angielskim oraz posiadają europejski paszport lub dowód osobisty.

Oferujemy:

  • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • Wynagrodzenie 12,44 EUR brutto/godzina (w tym ADV) dla osób powyżej 21 roku życia
  • Znakomitą stołówka z dobrymi cenami + bezpłatny ciepły posiłek na popołudniowej zmianie
  • 4-tygodniowe pełnopłatne szkolenie i możliwość rozwoju w firmie
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pomoc i nadzór naszego konsultanta wewnętrznego
  • Możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego oraz ubezpieczenia zdrowotnego
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów podróży w przypadku korzystania z własnego samochodu
  • W razie potrzeby organizujemy spotkania w celu uzyskania numeru BSN
  • Możliwość skorzystania z regulacji ET
  • CV w języku angielskim

Obowiązują stawki wiekowe:

  • 20 lat - 9.96 EUR/brutto/godz.
  • 19 lat - 7.47   EUR/brutto/godz.
  • 18 lat - 6.26 EUR/brutto/godz.

Stawki zawierają dodatek ADV

www.wiertzrekrutacja.pl