Pracownik sprzątający - Holandia

Stawka

13.36
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Pokojówki , HoReCa

Lokalizacja

Nijmegen , Holandia

Opis stanowiska

Dla naszego holenderskiego kontrahenta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:
pracownik sprzątający
Miejsce pracy: cała Holandia
Przewidywany start: od zaraz
Długość kontraktu: min. 8 tygodni z możliwością przedłużenia na cały rok
Stawka 13,36 euro brutto

Praca przy sprzątaniu kontenerów budowlanych na placach budowy, a także sprzątanie stołówek, toalet, biur itp. na placach budowy.
Rozpoczęcie dnia pracy w firmie polegające na odebraniu samochodu ze wszystkimi rzeczami potrzebnymi do sprzątania następnie udanie się na określony adres budowy.

Wymagania

Wymagania - dyspozycyjność i zaangażowanie
- komunikatywna (A2/B1) znajomość j. angielskiego lub holenderskiego
- prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

Oferujemy
- holenderską umowę o pracę,
- legalne i stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość wyrobienia holenderskiego numeru podatkowego BSN na miejscu,
- tygodniowe wynagrodzenie płatne na konto,
- dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto i urlopowy 10,87% dochodów brutto,
- zakwaterowanie spełniające normy certyfikatu SNF (płatne max. 110 euro/tydz.),
- holenderskie ubezpieczenie (płatne 33,70 euro/tydz),
- bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
- profesjonalną obsługę przed wyjazdem, umowę kierującą, pomoc w organizacji transportu do Holandii.