Pracownik sortowni (produkty do gazowania wody), 13,27-18,33€ brutto/h, Tilburg

Stawka

13.27

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Tilburg , Holandia

Opis stanowiska

  • praca przy linii sortowania (butle CO2)
  • wykonywanie działań zapewniających ciągłość produkcji: rozpoznawanie różnych typów zaworów i butli, naprawa lub obróbka materiałów do ponownego użycia, nakładanie tulei oraz dodawanie nowych zaworów do butli
  • składanie pudełek, etykietowanie oraz kontrola poprawności użytej numeracji
  • kontrola jakości wykonanej pracy
  • zgłaszanie nieprawidłowości do działu jakości
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub sortowni
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • elastyczność
  • prawo jazdy kat. B

Nasza oferta

  • zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • stawkę 13,27-18,33 € brutto/h
  • dodatek zmianowy 25% zmiana popołudniowa, 50% zmiana nocna
  • możliwość zawarcia umowy na stałe
  • możliwości rozwoju
  • praca w przyjaznym środowisku
  • 25 dni urlopu
  • 8,33% dodatku urlopowego