Pracownik robót ziemnych

Stawka

17.23
(BRUTTO ZA GODZINĘ )

Kategoria

Malarz , Prace budowlane

Lokalizacja

Belgia

Opis stanowiska

  • Praca przy przyłączach domowych, kanalizacjach
  • Pomoc operatorowi żurawia
  • Przygotowanie terenu pod wykopy oraz prace ziemne

Wymagania

  • Doświadczenie jako pracownik ziemny
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
  • Prawo jazdy
  • Certyfikat VCA lub chęć uzyskania go

Nasza oferta

  • Wynagrodzenie 17,23€ brutto/h
  • Dodatkowe korzyści spoza ustawowych w budownictwie: dni wolne, premia budowlana, nieobecności związane z warunkami atmosferycznymi, vouchery ekologiczne.
  • Zwrot początkowych kosztów przyjazdu do Belgii, do  125 €
  • Możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania, pokoje jedno lub dwuosobowe
  • Składki zdrowotne,
  • Zagraniczna umowa,
  • Dobre warunki pracy,
  • Pomoc w dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem,
  • Indywidualne podejście do kandydata,
  • Praca od zaraz