Pracownik produkcji z obsługą suwmiarki - praca w Nieuw-Bergen / Holandia

Kategoria

Operator

Lokalizacja

Eindhoven , Venlo , Venray , Holandia

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

- produkcja części do samochodów ciężarowych, samolotów oraz łodzi,

- kontrola detalu przyrządami pomiarowymi typu suwmiarka, mikrometr

- kontrola procesu skrawania,

- praca seryjna.

Wymagania

- doświadczenie w pracy na stanowisku kontrola jakości przyrządami pomiarowymi,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego,

- umiejętność obsługi suwmiarki,

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- prawo jazdy kat. B.

Nasza oferta

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji (płatne urlopowe oraz wakacyjne),
- BONUSY FINANSOWE!
- umowę na 12 m-cy z możliwością przedłużenia- ty decydujesz ile pracujesz,
- gwarantujemy legalne zatrudnienie na przejrzystych warunkach u sprawdzonego i rzetelnego klienta,
- możliwość wyjazdu z Polski od zaraz (mile widziane osoby zamieszkujące prywatne lokacje w Holandii),
- pracę w systemie zmianowym oraz w godzinach nadliczbowych,
- dodatek do wynagrodzenia dla kierowców samochodów służbowych,
- komfortowe mieszkanie wyposażone w sprzęt AGD oraz sieć Wi-Fi,
- bezpłatne ubranie robocze i dojazd do pracy,
- program poleceń pracowniczych,
- opiekę polskojęzycznych koordynatorów z telefonem alarmowym 24h/dobę (przed wyjazdem oraz w trakcie pobytu w Holandii) – np. pomoc w wyrobieniu SOFI/BSN oraz w razie potrzeby wizyty u lekarza.